Як музиканти бійцям дух підіймали Артисти Військово-музичного центру Сухопутних військ Збройних Сил України з Чернігова провели концертний тур, щоб підняти бойовий дух учасників АТО

61


 Понад півтори тисячі кілометрів подолали за декілька днів військові музиканти, щоб виступити з концертами та підняти бойовий дух учасників  антитерористичної операції на Сході нашої держави.

За ідеєю головного режисера військово-музичного центру Галини Петрової, невелика гастрольна трупа підготувала дві змістовні, захоплюючі двогодинні концертні програми. До них увійшли народні й сучасні пісні, естрадні мініатюри. Яскравості вокальним номерам додав танцювальний супровід шоу-балету.

Свій патріотичний тур артисти розпочали з Харкова. Тут у Військово-медичному клінічному центрі Північного регіону відбувся кількагодинний концерт для поранених в зоні АТО бійців. За словами поранених військовослужбовців, такі виступи справді підтримують моральний дух.

Далі захід вже відбувався вже неподалік Краматорська на Донеччині. Тут музиканти військово-музичного центру дали перший у своєму житті концерт у справжніх бойових умовах, адже десь неподалік постійно лунали автоматні та кулеметні черги.

Сцену для концерту встановили посеред поля. Військові музиканти виступали для армійців просто неба, а автобус використовували як «польову» гримерку. Артисти співали та танцювали для бійців, а ті натомість щиро аплодували виконавцям, підспівували і, навіть, танцювали разом.

— Наші артисти трохи хвилювалися, адже в таких умовах нам випало виступати вперше, — розказала Галина Петрова. – Водночас відчували справжнє родинне тепло, яким віяло від наших військових. Тому кожен з глядачів знайшов у концертних номерах щось для душі.

Разом з військовими музиками для бійців виконав пісні під гітару і відомий автогонщик та телеведучий Олексій Мочанов.

— Концерт став для нас приємною несподіванкою, — стверджували бійці. – Ніхто навіть не міг уявити собі, що ось так, просто неба можливо влаштувати таке чудове свято.

Після концерту усі фотографувалися, розповідали про свої потреби, передавали привіти родичам з Чернігівщини. Водночас артисти привезли та передали медикаменти та харчі учасникам АТО, які були закуплені на кошти благодійників.

Регіональний медіа-центр Міністерства оборони України у м. Чернігів

По материалам http://sivertime.com.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий