Як неповнолітні злочинці стали козаками

29


Як неповнолітні злочинці стали козаками

Літнє спортивне свято «Козацький гарт» пройшло для неповнолітніх в Прилуцькій виховній колонії управління Державної пенітенціарної служби України в Чернігівській області.

Повідомляє прес-служба управління ДПтС України в Чернігівській області.

Його традиційно організовує Пенітенціарне душпастирство Української Греко-Католицької Церкви в ювенальних пенітенціарних установах протягом канікул влітку.

Програма включала спортивні випробовування, в яких хлопцям необхідно було проявити силу, спритність, швидкість, витривалість та спеціальні вміння з ігрових видів спорту. Цього разу – відбулися змагання за давніми козацькими розвагами, які проводилися під час перепочинку козацького війська. Змаганням передувала розповідь про Запорізьку Січ, побут козаків, їх відпочинок.

Кожне відділення дільниці ресоціалізації Прилуцької виховної колонії визначило кращих спортсменів, які боролися за право називатися козаками. Хлопці підтягувалися на перекладині, віджималися, змагалися в силі і спритності, бігали та стрибали.

Були тут і веселі конкурси. Хлопці грали у ігри – хто зніме шапку з голови супротивника, хто зіб′є його з ніг подушкою, хто швидше передасть м′яча отаману різними хитрими способами, хто зможе виштовхати противника з кола, стоячи на одній нозі. Такі жартівливі конкурси користувались найбільшою популярністю серед вихованців.

Крапку в змаганні поставило перетягування канату. Командну першість вибороли вихованці 3-го відділення. Кожен учасник-переможець отримав грамоту. Командам в подарунок дісталися м′ячі, набори для гри в теніс та бадмінтон.

Вихованці Прилуцької виховної колонії показали не тільки чудові спортивні результати, а й проявили гарні творчі здібності та знання української минувшини. Юнаки проявили свої найкращі риси у чесній та шляхетній спортивній боротьбі.

Ці змагання надали можливість учасникам більше відчути командний дух гри, адже важлива перемога не однієї особи, а хороші результати кожного із членів команди, це було відчутно на спортивному майданчику коли при виконанні вправ хлопці один одного всіляко підтримували.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий