Європейський союз надасть €6 мільйонів для реформування української поліції

3


Європейський союз надасть €6 мільйонів для реформування української поліції

За словами міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, успішна реалізація проекту забезпечить не тільки більш ефективну роботу поліції, а і сприятиме підвищенню рівня довіри населення.

Про це повідомляє прес-служба МВС.

Очікуваний розмір європейської допомоги становитиме близько шести мільйонів євро, проект складатиметься з двох частин:

перша – це концепція «community policing» (взаємодія поліції із громадою).

Друга частина – це «сrowd control» (забезпечення громадського порядку).

«Ми готові до практичної реалізації цих ідей, готові представити нашу команду у цій роботі. Головний партнер – поліція Швеції, крім того, будуть залучені фахівці з Данії», – повідомив Голова Консультативної місії Європейського Союзу Кястутіс Ланчінскас.

«Ми плануємо почати цю роботу у трьох регіонах: Київ, Львів та Харків. Я зацікавлений, аби пілотні проекти були максимально успішними. Ми робимо системні кроки і для нас ці питання є принциповими», – зазначив Аваков.

Він додав, що паралельно у цих пілотних регіонах буде здійснюватися реформа кримінальної поліції та системи ізоляторів тимчасового утримання злочинців.

За словами міністра, у рамках напрямку «сrowd control» планується створення спеціального поліцейського загону, діяльність якого базуватиметься на принципі деескалації напруги під час масових заходів.

Як повідомили представники Консультативної місії ЄС, ними було проведено оцінку потреб у пілотних регіонах та визначено, яка допомога ще потрібна.

«Ми дуже зацікавлені в успіху реалізації цього проекту, оскільки це був би перший крок для забезпечення сталості правоохоронних органів в Україні», – зазначили фахівці КМЄС.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий