207 округ чекають позачергові вибори?

5


Втім, я не втрачаю надії. Адже вона, як відомо, вмирає останньою і деякий час живе навіть біля могили.

35-річний Анатолій Євлахов родом з Керчі, житель Києва, зять Анатолія Бондаря, власника корюківської фабрики, що виробляє шпалери, батько двох онуків Бондаря. На 207 окрузі переміг не кого-небудь, а 40-річного Ігоря Рибакова, на той час регіонала. Розрив між кандидатами вийшов зовсім малий. Кажуть, така була боротьба, що скриньки з бюлетенями супроводжували автоматники. Зі справжніми, не бутафорськими автоматами.

І от, через два роки після важкої перемоги, «пташка» приносить новину, що Євлахов надумав складати мандат. А чого? Бо затрати на вибори і на округ не окупаються. То надумали округ перепродати. Може, і тому ж Рибакову. Бачите, яка маячня. Чого тільки не наплетуть злі язики.

На гарячій лінії депутата трубку взяв його помічник Володимир Полубень.

— Офіційно жодних заяв не звучало, — запевнив Володимир Полубень. — Кажуть, округ віддають Рибакову? А не кажуть, що фабрика переїжджає? Теоретично у Рибакова є шанс. Та чи є гроші? (сміється). Я б не відкидав, що Анатолій Сергійович піде працювати далі. Трапляється ж таке, що народні депутати переходять в уряд чи в міністерство.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий