207 округ чекають позачергові вибори?

5


Втім, я не втрачаю надії. Адже вона, як відомо, вмирає останньою і деякий час живе навіть біля могили.

35-річний Анатолій Євлахов родом з Керчі, житель Києва, зять Анатолія Бондаря, власника корюківської фабрики, що виробляє шпалери, батько двох онуків Бондаря. На 207 окрузі переміг не кого-небудь, а 40-річного Ігоря Рибакова, на той час регіонала. Розрив між кандидатами вийшов зовсім малий. Кажуть, така була боротьба, що скриньки з бюлетенями супроводжували автоматники. Зі справжніми, не бутафорськими автоматами.

І от, через два роки після важкої перемоги, «пташка» приносить новину, що Євлахов надумав складати мандат. А чого? Бо затрати на вибори і на округ не окупаються. То надумали округ перепродати. Може, і тому ж Рибакову. Бачите, яка маячня. Чого тільки не наплетуть злі язики.

На гарячій лінії депутата трубку взяв його помічник Володимир Полубень.

— Офіційно жодних заяв не звучало, — запевнив Володимир Полубень. — Кажуть, округ віддають Рибакову? А не кажуть, що фабрика переїжджає? Теоретично у Рибакова є шанс. Та чи є гроші? (сміється). Я б не відкидав, що Анатолій Сергійович піде працювати далі. Трапляється ж таке, що народні депутати переходять в уряд чи в міністерство.

Ігор Рибаков, за однією з версій, спілкується зі своїми помічниками, хоч і не платить їм. За іншою, більш вірогідною, — розігнав усю команду. Але чи довго її назад зібрати або найняти нову? Тільки свисни.

207 виборчий округ це місто Новгород-Сіверський, Городнянський, Коропський, Корюківський, Новгород-Сіверський, Семенівський, Сосницький та Сновський райони.

Якщо правда оголосять на окрузі позачергові вибори, красота. Наллють сто грам, буде й закуска. А може, дотягнуть до чергових виборів, які плануються на 2018 рік. Хоча є вірогідність, що країну розхитають і раніше, уже навесні наступного року.

Не плутайте позачергові вибори до Верховної Ради з виборами голів об’єднаних громад, що точно відбудуться 11 та 18 грудня.

От вам і 40 тисяч зарплати депутатам. Хтось за такі гроші задушить і заріже співгромадянина, а комусь цієї суми ледве на обід вистачить.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий