24 корови захотіли на свободу і їх застрелили

25


 

23-24 червня в Авдіїівці Куликівського району стріляли корів. Усього — 24 худобини.

Тварини належать фермерському господарству «Колос». Голова ФГ колишній депутат обласної ради Віктор Труш.

За тиждень до того худобу вирішили перегнати із одного сараю в інший. Однак корови пручалися, не слухалися. 24 розбіглися полями та луками навколо Авдіїеки.


— Корів довелося відстрілювати, — розповідає Віктор Труш.—Тиждень ми не могли їх зібрати. Корови не підпускали людину ближче, ніж на сто метрів. Трактор, коня підпускали.

Це великі телиці по чотири-п’ять центнерів, яких ми ось-ось збиралися пустити на м’ясо. Але яловичина й після відстрілу не пропала. Ми намагалися забивати так, щоб поряд була машина, куди їх вантажили і за 20 хвилин везли на бойню. Були санстанція, ветеринарна лабораторія. М'ясо перевірили — худоба була здорова.

Справа у тому, що це волинська м'ясна порода корів. Вона дуже свободолюбива, швидко дичавіє. Це не поодинокі випадки. Стріляти, звичайно, — варварство. Але виходу

іншого не було. Нам самим було незручно таке робити, та й затрати додаткові.: Тому ми їх тиждень і ганяли, намагалися направити е сарай. Тільки;коли зрозуміли, що нічого їм не зробимо, почали, стріляти. Ми зверталися до господарства, де купували корів. Вони сказали стріляти, у них бували такі випадки також.; Коли волинська: м’ясна; потрапляє на природу, вона зовсім не потребує людини поряд, худоба роками може жити сама.

Вікторія Tовстоног, "Вісник ч" від 3 липня 2014

Новости по теме 2 Июня 2014 15:21 Горбівський тупик, або Власники корів не хочуть платити за ветеринарні послуги 19 Июля 2013 17:37 Однакова ціна лише на сірники 19 Июля 2013 17:13 Дружина повісилась, чоловік застрелився. Через контрактницю?

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий