30 сімей залишились без побутової техніки через високу напругу (відео)

28


Холодильник не єдиний електроприлад, який згорів у Олександра. Телевізор, комп’ютер, мікрохвильова піч, пральна машина — все це, не працює. Каже, з вини електриків. Напруга в мережі в один момент сягнула 400 вольт. Горе спіткало не лише Олександра, а я його сусідів. Постраждали мешканці близько трьох десятків будинків по вулиці Жабинського.

Люди обурені. У кожного — техніки згоріло на десятки тисяч гривень. Електроенергію мешканці вулиці Жабинського отримують від структурного підрозділу «Енергозбут» південно-західної залізниці. Спроби зв’язатися з керівництвом успіхом не увінчалися. Черговий не бере слухавку.
В той час, коли люди помітили зміну напруги в мережі вони викликали електриків, однак останні проблем не побачили. Побачивши нетверезих електриків люди викликали міліцію. Бачили, як правоохоронці склали відповідний протокол. Тепер мешканці вулиці Жабинського чекають пояснень від керівництва «Енергозбуту». Миритися з багатотисячними збитками не збираються. В понеділок зранку планують гуртом поспілкуватися з начальником.

Підготував Сергій Корж за матеріалами ТРК «Новий Чернігів»

Новости по теме 17 Июня 2014 13:15 Тарифи, ліки, продукти… 6 Июня 2014 16:13 Від 1 червня зросли тарифи на електроенергію для населення 30 Мая 2014 16:32 Перелік будинків, у яких буде відключення електроенергії під час проведення планових ремонтів у червні 2014 р.

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий