30 екіпажів поліції патрулюють Чернігів щодоби

0


Він заявив присутнім, яку роль відіграє патрульна поліція в органах Міністерства внутрішніх справ. Так, у структурі МВС знаходяться:

— Державна прикордонна служба

— Державна служба з питань надзвичайних ситуацій

— Державна міграційна служба

— Національна гвардія

— Національна поліція України.

Управління патрульної поліції в місті Чернігові входити до складу окремого органу Національної поліції України — Департаменту патрульної поліціїта перебуває в оперативному підпорядкуванні ГУНП в Чернігівській області.

На патрульну поліцію покладено виконання таких функцій:

— Вжиття заходів для забезпечення публічної безпеки і порядку на вулицях міста.

— Своєчасне реагування на заяви та повідомлення від громадян, в т. ч. на лінію «102».

— Регулювання дорожнього руху та здійснення контролю за дотриманням Правил дорожнього руху учасниками руху.

— Вжиття заходів з метою виявлення кримінальних та адміністративних правопорушень, припинення виявлених правопорушень.

— Управління патрульної поліції в місті Чернігові розпочало свою діяльність 19 лютого 2016 року.

За цей період патрульною поліцією у місті Чернігові було опрацьовано 120 тисяч подій та звернень, що надійшли на лінію «102» та були внесені патрульними поліцейськими самостійно.

В середньому за місяць надходить 8 тис. звернень (7819), що становить 260 звернень на добу, або 8,6 звернень на 1 екіпаж, враховуючи, що знаходиться 30 екіпажів на добу.

Окрім реагування на виклики патрульними, разом по лінії дорожнього руху і громадської безпеки, було складено 25 тисяч (25077) адміністративних матеріалів.

У середньому на добу складається за ст. 130 КУпАП та за ст. 124 КУпАП по 2,62 адміністративні матеріали. Частіше за все до адміністративної відповідальності особини були притягнені: за ігнорування правил зупинки та стоянки транспортних засобів, проїзд на заборонені сигнали світлофору, керування Т/З без належних документів, керування Т/З в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, ДТП, розпивання алкогольних напоїв в общественных місцях та появу в общественных місцях у яному вигляді, куріння в общественных місцях, дрібне хуліганство.

За період діяльності патрульної поліції у місті були евакуйовані 314 транспортних засобів.

Патрульними поліцейськими виявлені 488 осіб під час вчинення кримінальних правопорушень та 70 осіб, що перебували у розшуку за вчинення кримінальних правопорушень. У середньому патрульною поліцією виявляється 1 особа на добу (1,05) при вчиненні кримінального правопорушення та 1 особа у тиждень, що знаходиться в розшуку за вчинення кримінального правопорушення.

Кримінальне законодавство громадянами у місті порушується в основному через крадіжку, зберігання наркотиків, пошкодження майна, незаконне поводження зі зброєю, грабіж, підробку документів, легкі тілесні ушкодження.

Управлінням також здійснюється діяльність у сфері громадської активності. Кожного дня проводяться публікації корисної інформації для громадян у соціальній мережі «Фейсбук», а також оперативна інформація щодо затримань.

Було проведено 153 профілактичних заняття в загальноосвітніх навчальних закладах на теми: «Правила поведінки на вулиці і побуті»; «Правила дорожнього руху»; «Відповідальність підлітків»; участь у проектах «ПОЛіС» (поліції і суспільство) компанії IREX; доля та висвітлення різноманітних освітньо-профілактичних заходах міста Чернігова, зокрема: «Місто професій».

Діяльність патрульної поліції у сфері безпеки дорожнього руху:

— Видано 56 вимог про усунення порушень норм і стандартів з безпеки дорожнього руху при утримані, ремонті, експлуатації вулиць, залізничних переїздів, споруд, технічних засобів регулювання дорожнього руху.

— Виявлено 640 недоліків в утриманні вулично-дорожньої мережі;

— Направлено 58 пропозицій до органів місцевої влади щодо вдосконалення організації дорожнього руху;

— Проведено 12 рейдів з Укртрансбезпекою;

Патрульна поліція також бере участь у роботі комісій: Комісія з безпеки дорожнього руху в місті Чернігові; Транспортна рада; Комісія по розміщенню тимчасових об’єктів та малих архітектурних форм (МАФів); Комісія розміщення рекламоносіїв.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий