30-річний житель села під Запоріжжям помер після затримання поліцією

0


В четвер, 18 травня, в селі Біленьке біля Запоріжжя був знайдений мертвим 30-річний місцевий житель, якого напередодні затримала поліція.

Хулиганившего чоловіка спочатку доставили в райвідділ, а потім привезли назад додому і залишили в гаражі. На наступне строй його знайшли мертвим.

Як повідомив голова обласної прокуратури Валерій Романов 19 травня, бешкетника дійсно затримували, але повернули його в цілості й схоронності.

Попередня причина смерті — отруєння невстановленою речовиною, однак на тілі загиблого дійсно виявили побої. Перед затриманням у місцевого жителя кілька разів спалахували конфлікти на побутовому ґрунті, і незрозуміло, чи він отримав травми у бійках або в результаті тортур поліцейськими.

В даний момент за даним фактом порушили кілька кримінальних проваджень -за ст. 115 (умисне вбивство) іпо ст. 365 ч. 3 КК України (перевищення службових повноважень, що спричинили тяжкі наслідки). Слідством прокуратури розслідується одномоментно кілька версій, включаючи «умисне вбивство з застосування тілесних ушкоджень» і закінчуючи версією «залишення в небезпеці».

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...