300 протестуючих проти тарифів зайшли в облдерждержадміністрацію в Чернігові

40


300 протестуючих проти тарифів зайшли в облдерждержадміністрацію в Чернігові

Близько 300 протестуючих зайшли в державну адміністрацію в Чернігівській області з вимогою не допустити підвищення комунальних тарифів в Чернігові.

У 10:00 протестуючі проти підвищення тарифів на комунальні послуги від будівлі Чернігівської міської ради по вул, Магистратская, 7, в основному люди похилого віку, перейшли до будівлі обласної адміністрації, вул. Шевченка, 7 і зайшли в неї.

Близько 100 протестувальників разом з ініціаторами зайшли в кабінет голови Чернігівської обласної державної адміністрації Володимира Івашка і вимагали не підвищувати в місті комунальні тарифи.

200 людей розташувалися в актовій залі і коридорах.

Протестуючі вимагали від Івашка дати вказівку пропустити їх на сесію міськради і задіяти контролюючі служби для перевірки формування тарифів комунальних підприємств Чернігова з метою недопущення підвищення цін.

Івашко дав команду пропустити протестуючих на сесію Чернігівської міськради.

Один з ініціаторів акції Вадим Антошин по державною зв’язку також зажадав приїзду представника Кабінету Міністрів та Адміністрації Президента.

Після переговорів та інформації про пропуск людей на сесію міськради в 11:15 протестуючі залишили будівлю обласної держадміністрації і попрямували на сесію.

Як повідомляв «Високий Вал» близько 400 протестувальників 27 липня проводили мітинг з вимогою не допустити підвищення комунальних тарифів в Чернігові.

По материалам http://svoboda.fm/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий