4-річна Малишка п’ять годин пробула у погребі

30


23 червня близько п’ятої ранку в родині пенсіонерів Андрія та Лідії Гончарових з Добрянки Ріпкинського району сталося лихо — 4-річна корова Малишка впала в погріб. Гончарови викликали рятувальників. Близько десятої ранку худобу звільнили з полону.

— Перед тим як відправити на пашу, Малишку випустили походити по двору, — розповідає 64-річна господиня Лідія Андріївна. — Вона попрямувала в літню кухню. Корівка там уже не раз бувала, ласувала кашею та картоплею, звареними для курей і поросят.

Того дня Малишку налякав хазяїн Андрій Петрович. Він почав лаяти корову за шкоду.

— Худобина злякалася і втрапила задніми ногами у відкритий погріб на підлозі у тій же кухні, — говорить Андрій Швачко, начальник 6-ої Державної пожежно-рятувальної частини. — Викликали нас. Приїхало разом зі мною п'ять працівників частини. Прийшли ще троє сусідів, допомагав сам господар. Глибина погреба — близько двох з половиною метрів. Корова впала у нього повністю і спокійно там стояла. Худобу перев'язали пожежними рукавами, тягли за допомогою лебідки, зачепленої за дах літньої кухні. Коли витягли, вона спокійно пішла по двору.

— Дуже вдячні рятувальникам, — каже Лідія Гончарова. — Корова для села — годувальниця. Малишку витягли майже неушкоджену, тільки вим'я трохи поранили. П'ять годин корівка була в погребі, ще й упала так незручно: задом до картоплі, передом до банок з консервацією. Банка з огірками розбилася, Малишка почала лизати ті огірки. Я залізла в погріб і зібрала склянки та огірки, щоб ще більшої біди не було.

— Я працюю з 2005 року, — говорить Андрій Швачко. — Подібний випадок, коли в погріб або люк падає корова, кінь чи коза, — перший за цей час у Ріпкинському районі.

Вікторія Товстоног, тижневик «Вісник Ч» №26 (1468)

По материалам http://www.gorod.cn.ua/

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий