«Адміністрація Трампа не захотіла долучатися до «нормандскому формату», — уповноважений уряду ФРН

0


Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа не бажає брати на себе додаткові повноваження і долучатися до «нормандскому формату» щодо пошуку шляхів врегулювання війни на Донбасі. Про це в інтерв’ю Dеutsche Welle сказав Уповноважений уряду Федеративної Республіки Німеччина з питань співпраці з Росією Гернот Ерлер.

«Тривалий час були спекуляції, не зміниться щось в «нормандському форматі», чи не з’явиться там нова роль для США. Моє враження: зараз в основному є консенсус, що «нормандський формат», тобто співробітництво Німеччини, Франції, України і Росії в напрямку політичного врегулювання конфлікту, повинен продовжуватися», – сказав політик. Він зазначив, що не бачить проблеми в тому, що у Франції обраний новий президент.

«Я не бачу ніякої проблеми в зміні Олланда Макроном. Макрон в Берліні і мав можливість підняти це питання в розмові з урядом ФРН. У мене склалося враження, що адміністрація Дональда Трампа не зацікавлена перебирати на себе додаткові завдання в Європі. А скоріше, продовжуючи курс адміністрації Барака Обами, вона вважає це європейської проблемою, яку повинні вирішувати європейці. Хоча, звичайно, ми зі свого боку, завжди дуже детально інформуємо американську сторону», – заявив Ерлер.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий