АТО на Донеччині можуть назвати самообороною України, – Луценко

0


Закон про реінтеграції Донбасу буде передбачати цілодобову роботу СММ ОБСЄ на Донбасі і ймовірність розгортання на Донбасі миротворчого контингенту або поліцейської місії.

Про це сказала представник президента в парламенті Ірина Луценко.

«У законі обов’язково буде прописано, що всі процеси будуть відбуватися тільки при дотриманні агресором Мінських угод. Тобто, ми заганяємо Росію назад на виконання Мінських угод – політико-дипломатичний шлях. Цим законом також обов’язково буде передбачена робота як на окупованих, так і неокупованої території СММ ОБСЄ 24/7. Вони погоджуються і готові працювати, вони працюють, щоб бойовики допустили їх до роботи на окупованій території. Але ви часто бачите, що підриваються машини, відбувається насильство по відношенню до співробітників місії. Робиться все, щоб витіснити СММ ОБСЄ з Донбасу. Також в законі буде передбачено ймовірність розгортання на Донбасі миротворчого контингенту або поліцейської місії», – сказала Луценко.

За її словами, готового закону про реінтеграції Донбасу ще немає, є основні блоки. Одним з них буде визначено статус бойової операції, яка зараз називається АТО.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий