Атрошенко розказав, чому так довго ремонтуються дороги у Чернігові

0


Про це на своїй сторінці у Фейсбуці написав міський голова Владислав Атрошенко.

«Вони не ремонтувалися або ніколи, або протягому десятків років. По мережах Водоканалу є десятки проблемних місць, де є систематичні пориви труб. Заміна цих мереж – надзвичайно клопітка робота. Окрім того, оскільки це глибинні роботи, то є певна специфіка технології: не можна закидати траншею за день і одразу ж заасфальтувати. По технології так не робиться, а є певний алгоритм дій: трамбується пісок, засипається щебінь, проливається водою, це все повинно осісти, далі повторно це робиться і т. д. »,- пише мер.

У зв’язку з цим, ділянку вулиці Полуботка (від Білого мосту до перетину з вул. Пушкіна, де зараз ведуться роботи) підрядники не будуть цієї осені закривати верхнім шаром асфальту. Оскільки, за словами Атрошенка, є ризики, що це будуть викинуті гроші.

«Ми затрамбуємо, максимально технологічно зробимо, але враховуючи великий обсяг і ризики просідання, ми в зиму там зайдемо тільки з нижнім шаром асфальту. Рух по ньому відкриється, все буде нормально. Така сама ситуація, очевидно, буде на вулиці Олекландра Молодчого.  Далі поквартально буде робитися вулиця Рокоссовського – там у нас також надзвичайно серйозний трафік і також будуть певні незручності, але ми нікуди від них не дінемося»,- зазначає міський голова. 

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий