Біля кінотеатру «Перемога» почалися роботи по будівництву багатоповерхового будинку

0


Інформація про будівництво багатоповерхівки біля колишнього кінотеатру «Перемога» з’явилася в квітні минулого року. Тоді ж неподалік від нього «виріс» паркан, що знаменує початок будівельних робіт. Проте до недавнього часу до них так і не приступали.

Рух на ділянці почалося лише днями. Як повідомив директор компанії «Основа-Буд-7» Роман Герасименко, зараз там проводяться археологічні розкопки. Коли перейдуть безпосередньо до будівельних робіт, сказати важко:

– Складно про терміни говорити, тому що поки йде тільки археологія. Знаєте, як у нас зараз – знайдуть щось, можуть і рік копати. Як тільки археологи проведуть свої розкопки, дадуть висновок, продовжиться далі робота. Минулого тижня вони прийшли оглянули ділянку, а з понеділка приступили до розкопок, – прокоментував директор.

Раніше повідомлялося, що компанія планує завершити будівництво за два роки. Як стверджує Роман Герасименко, на місці зеленої галявини з’явиться будинок заввишки в 10 поверхів, не більше. Також передбачено створення паркінгу та облаштування дитячих майданчиків.

Стоїть поруч «генеральський дім» зносити не будуть. За словами генерального директора «Основа-Буд-7», новобудова розташується до нього не впритул, але відстань між будинками не назвав.

– Генеральський будинок буде стояти. Ми будуємо далеко від нього, на розі. Яка між ними відстань, сказати не можу. У мене зараз 50 об’єктів, по кожному цифри не пам’ятаю.

https://www.0462.ua

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий