Близько 550 дітей стали жертвами насильства в хорі собору в Регенсбурзі

0


Колишні хористи описують своє перебування в Regensburger Domspatzen як «найгірший час їх життя, що несе на собі відбиток страху, насильства і безпорадності».Юрист Ульріх Вебер (Ulrich Weber) представив у вівторок, 18 липня, результати свого дворічного розслідування фізичного і сексуального насильства над учасниками знаменитого церковного хору хлопчиків Regensburger Domspatzen при кафедральному соборі Святого Петра в Регенсбурзі. Масштаби скандалу опинилися більше, ніж це вважалося раніше, відзначає видання Zeit Online.

За даними адвоката, з 1945 року зафіксовано 547 випадків насильства. 500 дітей стали жертвами побоїв, 67 хлопчиків виявилися об’єктами сексуальних домагань. При цьому, за словами Вебера, хористи описують своє перебування в Regensburger Domspatzen як «найгірший час їх життя, що несе на собі відбиток страху, насильства і безпорадності», а сам знаменитий хор називають не інакше як «в’язниця, пекло і концтабір». Особливо часто випадки насильства відбувалися в підготовчій школі хору.

У скоєнні злочинів проти дітей підозрюють в цілому 49 осіб, з них 9 замішані в сексуальні зазіхання. Основні події відбувалися, згідно зі звітом, в 1960 — 1970 роках, випадки побоїв фіксувалися до 1992 року.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...