Близько 80% столичних доріг не відповідають належним стандартам, — Кличко

0


За 2-3 роки ситуація зі станом столичних доріг повинна кардинально змінитися. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко, передає сайт КМДА. За його словами, в минулому році в столиці відремонтували 200 км доріг, а в цьому році влада Києва планує відновити 300 км міських доріг і проїздів.

Віталій Кличко додав, що із запланованих на цей рік вже завершені ремонтні роботи на вулицях Міжнародної, Раїси Окіпної та Русанівської набережної. Майже завершено капітальний ремонт на вулицях 9 травня, Трублаїні, Механізаторів, де облаштовано нове дорожнє покриття, йдеться в заяві.

Крім того, зараз триває капітальний ремонт на вулицях Васильківській, Луговий, Кільцевій дорозі, середній ремонт на Червоноткацькій. Влітку розпочнуться роботи з капітального ремонту Повітрофлотського проспекту, вул. Олени Теліги, бульвару Дружби народів, вул. Бальзака, вул. Льва Толстого і багатьох інших доріг у столиці. Також, за словами мера, розпочнеться ремонт Шулявського шляхопроводу і зараз тривають підготовчі роботи. По Подільсько-Воскресенському мосту тривають переговори з інвесторами щодо його будівництва.

«У Києві зараз близько 70 мостів, які ми будемо ремонтувати. На Нивках вже починаємо роботи. І розраховуємо, що міст стане ширшим і це зніме транспортне навантаження», – додав Віталій Кличко.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий