«Будинок книги» за рік заробив 1 мільйон гривень

0


Книжковий магазин в самому центрі міста – комунальне підприємство. Директор «Будинку книги» В’ячеслав Белогура відзвітував про роботу за 2016 рік.

КП «Будинок книги» здійснює роздрібну торгівлю книжкової та іншої друкованої продукцією, канцтоварами, продукцією для дитячої творчості, іграми та іграшками, сувенірами, а також оптову торгівлю навчальною літературою.

Асортимент продукції магазину «Будинок книги» складає понад 25 тисяч найменувань, а кількість покупців в день коливається від 200 до 400 осіб.

За результатами діяльності в 2016 році чистий прибуток комунального підприємства склав 1 млн 12 тисяч гривень. Це на 455 тисяч більше, ніж у 2015 році.

Позитивна динаміка розвитку підприємства зберігається і в поточному році, оскільки за підсумками роботи за перший квартал 2017 чистий прибуток становить 258 тисяч проти 137 тисяч в перші три місяці 2016 року.

Також керівник підприємства похвалився, що в 2016 році були укладені договори з новими постачальниками книжкової та іншої продукції, що призвело до розширення асортименту товарів та збільшення виручки.

Слід також зазначити, що в минулому році спостерігалося збільшення продажів саме книжкової продукції (110 тисяч одиниць), що є для підприємства дуже важливим і позитивним показником, оскільки книжкова продукція є основною групою товарів в магазині.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий