Чому учнівські квитки не діють у тролейбусах Чернігова?

0


Незадоволені також пересічні чернігівці, кажуть, у маршрутка їздити дорого, можливі і певні ризики. Гроші дитина може загубити.

Загалом щодо проїзду в тролейбусах, думки батьків неоднозначні.

Щодо пільгового проїзду малечі на міських маршрутах в управлінні транспорту та зв’язку пояснили, їздити у автобусах дитина може за учнівським квитком, однак з доплатою – 1,75 грн. А у тролейбусах така можливість дійсно відсутня, але є альтернатива.

Наталія Сікач, заступник начальника управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради: «Учні та їх батьки мають можливість придбати проїзні тривалого користування на місяць за пільговою ціною 45 грн. Сам учнівський не діє, але його обов’язково треба пред’явити, коли дитина пред’являє проїзний».

У іншому випадку школярам доведеться сплачувати повну вартість – 3 грн. Учнівські квитки, каже Наталія Сікач, не передбачені нормативно правовим актом.

Чи зміниться ситуація з електротранспортом у майбутньому, заступник начальника управління, стверджувати не береться. А ось щодо проїзду дітей у автобусах, певні зміни плануються.

Наталія Сікач: «27 вересня оприлюднено проект регуляторного акту, яким встановлюється пільгова вартість проїзду для учнів загальноосвітніх навчальних закладів у розмірі 2 грн, тобто для учнів проїзд підвищується на 25 коп. Це викликано тим, що вартість проїзду в автобусах підвищилась, а також незручностями, бо 25 коп. не завжди є у водія».

Тож містянам варто визначитися, як вигідніше доправляти дітей до школи, за 3 грн. у тролейбусі чи за наявності місячного учнівського проїзного квитка за 45 грн, або ж маршруткою за 2 грн. з учнівським, а можливо взагалі ходити пішки.

Сюжет ТРК «Новий Чернігів»

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий