Чому учнівські квитки не діють у тролейбусі Чернігова?

0


Незадоволені також пересічних чернігівці, кажуть, у маршрутка їздити дорого, можливі і певні ризики. Гроші дитина може загубити.

Загалом щодо проїзду в тролейбусі, думки батьків неоднозначні.

Щодо пільгового проїзду малечі на міських маршрутах в управлінні транспорту та зв’язку пояснили, їздити в автобусах дитина може за учнівським квитком, однак з доплатою – 1,75 грн. А у тролейбусі така можливість дійсно відсутня, але є альтернатива.

Наталія Сікач, заступник начальника управління транспорту та зв’язку Чернігівської міської ради: «Учні та їх батьки мають можливість придбати проїзні тривалого користування на місяць за пільговою ціною 45 грн. Сам учнівський не діє, але його обов’язково треба пред’явити, коли дитина пред’явлення являє проїзний».

В іншому випадку школярам доведеться сплачувати повну вартість – 3 грн. Учнівські квітки, каже Наталія Сікач, не передбачені нормативно-правовим актом.

Чи зміниться ситуація з електротранспортом у майбутньому, заступник начальника управління, стверджувати не береться. А вісь щодо проїзду дітей у автобусах, певні зміни плануються.

Наталія Сікач: «27 вересня оприлюднено проект регуляторного акту, яким встановлюється пільгова вартість проїзду для учнів загальноосвітніх навчальних закладів у розмірі 2 грн, тобто для учнів проїзд підвищується на 25 коп. Це викликано тім, що вартість проїзду в автобусах підвищилась, а також незручностями, бо 25 коп. не завжди є у водія».

Тож містянам варто визначитися, як вигідніше доправляти дітей до школи, за 3 грн. у тролейбусі чи за наявності місячного учнівського проїзного квитка за 45 грн, або ж маршруткою за 2 грн. з учнівським, а можливо взагалі ходити пішки.

Сюжет ТРК «Новий Чернігів»

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий