«Чужий» як альтернативна історія УНР 25.0

0


В принципі, це дуже український фільм, оскільки головні герої стикаються з загрозливою ситуацією повністю ігноруючи досвід попередніх поколінь.

Таке враження, що режисер і сценаристи вирішили не морочитися і просто компонуючи сюжетну лінію першої, другої, третьої частини забацали п’яту. Перші 20 хвилин ще як то захоплюють, але все інше повна нудна туфта. Не потрібно навіть напружуватися, щоб прораховувати сюжет. Єдиний більш менш нормальний висновок, який напрошується з фільму — не довіряйте штучного інтелекту, у нього можуть бути свої інтереси, що розходяться з інтересами творця.

В принципі, це дуже український фільм, оскільки головні герої стикаються з загрозливою ситуацією повністю ігноруючи досвід попередніх поколінь. Вони взагалі поза цього досвіду. Вони діяли так, як ніби Ріплі не існувало, ніби не зрозуміло, що якщо чуєш якийсь незрозумілий сигнал, то краще драговини на газ і йде за наміченим планом, що, де три колоніста, там один зрадник-андроїд. Потім ці люди щиро дивуються, що це за хрень вистрибує з яйця і лізе на морду, чому андроїди підлі. І як виходить, що коли західна демократія вже поселен.., тьху, повернення на космічний корабель з зараженої планети аж ніяк не гарантує, що чужі не пролазять туди разом з вами і не влаштовують свій сепарский бунт. Цинічно використовуючи існуючий уклад, щоб повалити добро і справедливість, яке довірливо лізе в кріо-камеру віддаючи себе в турботливі руки зрадника. Загалом, якщо вам не шкода грошей, то можете сходити і подивитися альтернативну історію УНР 25.0 в 2105 годуф

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий