Цим займаються авторитарні режими, — #Лещенко про заборону соцмереж #Порошенко

0


 

Народний депутат Сергій Лещенко вважає, що заборона в Україні соціальних мереж, створених у Росії, свідчить про авторитарні нахили влади, повідомляє Національне бюро розслідувань України.

Про це він заявив із трибуни Верховної Ради, коментуючи санкції, ініційовані Радою національної безпеки та оборони і підтримані президентом Петром Порошенком.

На думку Лещенка, фокус уваги суспільства переводять із боротьби з корупцією на «пошук внутрішніх ворогів».

«Те, що було цього тижня, я вважаю – шлях до авторитаризму. Не можна вводити цензуру. Не можна займатися тим, чим займаються авторитарні режими: Північна Корея, Китай, Росія, африканські деспотії. Не можна блокувати соціальні мережі і програми, вироблені українськими айтишниками, (так) начебто це боротьба з російською пропагандою», – сказав він

Лещенко повністю підтримує Інтернет-асоціацію України, «бо справжні цілі інтернет-цензури – це створення політичної цензури».

«Почали з ВКонтакте, бухгалтерської програми 1C, далі будуть блокувати українські сайти, далі будуть блокувати українські соціальні мережі, українських користувачів – для того, щоб інформація про те, що є справжнім обличчям цієї влади, не потрапляла до людей, щоб люди не мобілізувалися на протести і щоб корупціонери далі перебували при владі», – заявив нардеп

«І повністю згоден з Олександром Ольшанським, який є одним із „батьків українського інтернету“, що це все робиться з однією метою: потім переключитися на внутрішні ресурси», – додав він

Лещенко також повідомив, що 18 травня у нього на прийомі був представник компанії 1C Вадим Мазур.

«Він сказав, що їх внесли у цей санкційний список абсолютно незаконно. Вони є українськими виробниками програмного забезпечення – от їхні свідоцтва, які можуть це підтвердити.

У них є всі дозволи, але їх включили у санкційний список для того, щоб зачистити ринок програмного забезпечення», – заявив депутат.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий