CNN: «Росіяни хвалилися стосунками з екс-радником Трампа»

0














Російські представники, в ході президентської кампанії в США, говорили, що встановили добрі відносини з Майклом Флінном і розраховували використати його для впливу на Трампа і його команду, повідомляє CNN.»Росіяни в ході кампанії з виборів президента США хвалилися», що встановили міцні стосунки з колишнім радником Трампа Майклом Флінном і сподівалися використати його для впливу на Дональда Трампа і його команду. Про це в суботу, 19 травня, повідомила телекомпанія CNN з посиланням на інформовані джерела.

Співрозмовники телекомпанії з числа колишніх і діючих співробітників адміністрації США, заявили, що представники американської розвідки були глибоко стурбовані цими розмовами і деякі з них з власної ініціативи намагалися обмежити обсяг конфіденційної інформації, що надається Флінна, якого пророкували на посаду радника Трампа з національної безпеки.

Загроза національній безпеці

«Це з самого початку була тривога п’ятого рівня — те, як росіяни говорили про нього», — сказав колишній співробітник адміністрації Барака Обами. Інший колишній співробітник Білого дому сказав, що Флінна розглядали як потенційну загрозу національній безпеці.

Розмови, перехоплені американською розвідкою, свідчать про те, що росіяни розглядали Флінна як союзника, зазначили співрозмовники CNN. Відносини між ними розвивалися протягом всього 2016 року, ще за місяці до того, як розвідка в грудні перехопила розмова Флінна з послом Росії в США Сергієм Кисляком. Цей дзвінок, а також суперечливі пояснення Флінна з приводу того, що сталося, зрештою, призвели до його відставки з посади радника президента з нацбезпеки.

Джерела CNN, однак, зазначили, що російські офіційні особи могли перебільшувати свій вплив на команду Трампа в ході цих розмов. Адвокат Флінна відмовився від коментарів. Зі свого боку представник Білого дому висловив упевненість в тому, що «коли завершиться розслідування, то не буде виявлено ніяких доказів змови між штабом Трампа і Росією».

Трамп готується до процедури імпічменту

Інші джерела повідомили CNN, що адвокати Трампа вже готуються до можливої процедури імпічменту президента. На минулому тижні адвокати запросили ряд експертів, щоб обговорити, як може протікати можлива процедура імпічменту, повідомляє телекомпанія з посиланням на два інформованих джерела.

Білий дім не прокоментував це повідомлення CNN. Формального клопотання про початок процедури імпічменту поки немає.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий