Де слухати музику ВКонтакте? Українці вже придумали заміну

0


Однією з функцій закритою в Україні російської соцмережі ВКонтакте був вбудований музичний плеєр, який дозволяв складати свої плейлисти і слухати музику онлайн.Багато українців задумалися над головним питанням — де слухати музику онлайн після блокування ВКонтакте?

Facebook Spotifier — плагін, що дозволяє в зручному форматі прослуховувати музику з вашого аккаунта Spotify в Facebook. Крім того, є окрема опція для користувачів Вконтакті: вона допомагає зробити інтерфейс Facebook більш схожим на інтерфейс ВК.

«Ну що, від ідеї до реалізації менше доби. Можна довго нити з приводу супер-зручного (немає) плеєра ВКонтакте, а можна за пару годин інтегрувати куди більш класний і легальний плеєр у Facebook», — пише на своїй сторінці в Facebook Andreev Dmitry, засновник групи ентузіастів «Alpha Centauri», яка займається перекладом і озвученням, створюють власні освітні відео, дублюють фільми і телепередачі.

Для правильної роботи розширення у вас повинен бути аккаунт Spotify, який ви залогинились на play.spotify.com.

«Назвемо це бета-версією, найближчим часом выкачу «патч першого дня», — обіцяють розробники

Крім того, абсолютно легально і безкоштовно слухати музику можна і з допомогою низки інших онлайн-сервісів: SoundCloud, ПростоПлеер, і Deezer — всі вони працює онлайн і мають програми для установки на ваш гаджет.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий