Дитячий табір «Дружба» урочисто відкрито

0


Табір має статус відокремленого структурного підрозділу – відділення дитячого оздоровлення санаторного типу Чернігівської міської лікарні № 1 Чернігівської міської ради.

Владислав Атрошенко під час урочистого відкриття щиро привітав дітей та їх вихователів з початком сезону. Він побажав усім гарно відпочити, набратися сил на наступний навчальний рік, здобути нових гарних друзів та сприятливої погоди. Також здоров’я, успіхів та гарних вражень.

— Санаторій в ідеальному стані. Все пофарбовано, територія прибрана, приміщення відремонтовані, жодна покрівля не протікає, харчування прекрасне, постільна білизна постійно змінюється. Крім того, ми відвідали ізолятор, хворих там немає. Все практично ідеально.

На території — 12 будиночків, у кожному з них близько 15 дітей. Загалом у кожну зміну оздоровиться близько 180 дітей. Кількість персоналу, який обслуговує відпочивальників — 70 чоловік.

У порівнянні з 2016 роком видатки на утримання цього санаторію збільшилися, у зв’язку з підвищенням заробітної плати, з 1,8 млн грн до 2 млн грн. Тобто всі ми бачимо, що табір функціонально готовий приймати дітей, — підсумував Владислав Атрошенко.

Міський голова також додав, що переважна більшість дітей, яких на оздоровлення направляють дільничні педіатри, це діти, сім’ї яких відносяться до соціально незахищених верств населення. Кошторис харчування — близько 70 грн на день. Загалом на фінансування закладу з міського бюджету на цей оздоровчий сезон виділено 2 030 тис. грн, з них: 30 тис. грн – на медикаменти, 800 тис. грн. – на харчування.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий