Донбас для Росії – це валіза без ручки

0














Удару по військовій базі в Сирії, блокування Північної Кореї – зараз позиція США стає більш активною, ніж раніше. Росію загнали в кут, Путіну нічим відповісти. Крім цих гучних заяв про приєднання або неприєднання, більше нічого немає.

Останній факт: виліт на бойове чергування російських бомбардувальників Ту-95, які були перехоплені в районі Аляски на відстані 450 миль від узбережжя США, тобто навіть наблизитися вони не змогли – США контролюють їх з усіх сторін.

Тому вкидання інформації про інтеграції Донбасу – це перевірка реакції Заходу. Путін зараз шукає якісь ходи, промацує грунт з усіх боків, як відреагує Захід на ті чи інші випади Росії. А Захід чекає від росії поступок у переговорному процесі з кризових ситуацій. Проблема номер один – це Сирія, де п’ять років йде війна, хімічну зброю, великі жертви, більше 300 тисяч загиблими і декілька мільйонів біженців. Це глобальна проблема для всього світу.

А Україна – це другорядне питання, масштаби не ті. Світ не переживає за Україну, тому що наш президент Петро Порошенко на всіх міжнародних зустрічах (навіть зараз на зустрічі з Терезою Мей) говорить, що у нас бойовики, а значить, це – внутрішній конфлікт і громадянська війна. Особливо ніхто не хоче втручатися у внутрішні справи іншої країни. Світова практика полягає в тому, що зазвичай розмовляють з переможцем. Хто виграв у внутрішньому конфлікті – з тим і розмовляють, тому що він прийшов до влади. І чим більше ми будемо говорити про те, що у нас бойовики, що немає факту окупації і війни, тим менше надії на те, що Захід нам допоможе.

У нього все добре, він тримає статус-кво: ні миру, ні війни. Поки така ситуація зберігається, він сидить у кріслі президента і впевнено себе почуває – реформи проводити не треба, виправдовуватись ні перед ким не треба. Ледь що – у нас війна, всередині країни.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий