Донецьк і Луганськ будуть брати штурмом: приблизні дати відомі

0


Ініціативи влади АТО і війни на Донбасі — ознаки підготовки масштабної військової операції зі звільнення окупованих територій. Коли Україна може почати цю операцію і скільки часу вона займе?

На мою думку, прийнято рішення про військове вирішення проблеми Донбасу. В кінці цього року або в 2018-му ми будемо брати штурмом Донецьк і Луганськ. Перед цим ми запропонуємо мирну і довгу програму реінтеграції, але Росія не прийме. Зараз президент України Петро Порошенко з’їздить до президента США Дональду Трампу і отримає схвалення цих планів. І, мабуть, домовиться про невтручання або прямої допомоги у разі переходу Росією червоних ліній. Якщо росіяни почнуть вводити війська, то їм кінець – весь світ це побачить. Якщо вони почнуть масштабну операцію із застосуванням авіації і ракетних комплексів, то Європа не допустить, щоб у країні, де розташовані атомні станції, завдавали ракетних ударів – їм не потрібні декілька Чорнобилів. Вони введуть санкції проти Росії і дадуть нам летальна зброю.

Якщо росіяни будуть діяти, як зараз, вводити під виглядом бойовиків «ихтамнетов», то ми їх будемо ліквідувати. Ми їх там як собак худих ганяємо і можемо вже зараз взяти Донецьк і Луганськ. У військовому відношенні провести цю операцію не становить ніякої складності. Є інші перешкоди — створення сприятливої зовнішньої ситуації. Сьогодні Європа розширила санкції проти Криму, а в Штатах Сенат прийняв більш жорсткий пакет санкцій, який містить можливість розгортання ще більш жорстких санкцій. Також опубліковані результати розслідування причетності Росії до створення хімічної зброї.

Це все затягує зашморг на горлі Путіна. А у нього ще виборча кампанія і потужні внутрішньополітичні протести. Уявіть, що в ситуації, коли в 90 містах Росії проходять мітинги, Путін починає авантюру, яка закінчується ще великими санкціями і проблемами в РФ. Це спровокує найпотужніший внутрішньополітична криза, тому Путіну не до авантюри. Але ситуація сприятлива для нас.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий