Донецьк і Луганськ будуть брати штурмом: приблизні дати відомі

0


Ініціативи влади АТО і війни на Донбасі — ознаки підготовки масштабної військової операції зі звільнення окупованих територій. Коли Україна може почати цю операцію і скільки часу вона займе?

На мою думку, прийнято рішення про військове вирішення проблеми Донбасу. В кінці цього року або в 2018-му ми будемо брати штурмом Донецьк і Луганськ. Перед цим ми запропонуємо мирну і довгу програму реінтеграції, але Росія не прийме. Зараз президент України Петро Порошенко з’їздить до президента США Дональду Трампу і отримає схвалення цих планів. І, мабуть, домовиться про невтручання або прямої допомоги у разі переходу Росією червоних ліній. Якщо росіяни почнуть вводити війська, то їм кінець – весь світ це побачить. Якщо вони почнуть масштабну операцію із застосуванням авіації і ракетних комплексів, то Європа не допустить, щоб у країні, де розташовані атомні станції, завдавали ракетних ударів – їм не потрібні декілька Чорнобилів. Вони введуть санкції проти Росії і дадуть нам летальна зброю.

Якщо росіяни будуть діяти, як зараз, вводити під виглядом бойовиків «ихтамнетов», то ми їх будемо ліквідувати. Ми їх там як собак худих ганяємо і можемо вже зараз взяти Донецьк і Луганськ. У військовому відношенні провести цю операцію не становить ніякої складності. Є інші перешкоди — створення сприятливої зовнішньої ситуації. Сьогодні Європа розширила санкції проти Криму, а в Штатах Сенат прийняв більш жорсткий пакет санкцій, який містить можливість розгортання ще більш жорстких санкцій. Також опубліковані результати розслідування причетності Росії до створення хімічної зброї.

Це все затягує зашморг на горлі Путіна. А у нього ще виборча кампанія і потужні внутрішньополітичні протести. Уявіть, що в ситуації, коли в 90 містах Росії проходять мітинги, Путін починає авантюру, яка закінчується ще великими санкціями і проблемами в РФ. Це спровокує найпотужніший внутрішньополітична криза, тому Путіну не до авантюри. Але ситуація сприятлива для нас.

Зустріч Порошенка з Трампом проходить раніше, ніж з Путіним. І з Порошенком пряма зустріч, а з Путіним на саміті «Великої двадцятки», що дуже сильно дратує росіян. Другий момент — це дуже жорстка позиція президента Франції Еммануеля Макрона щодо Путіна. Крім того, Путін дуже заважає американцям в Сирії, вони хочуть його провчити.

Якщо ми прямо завтра візьмемо Донецьк і Луганськ, то через два роки, до початку виборчої кампанії Порошенко, виявляться недоліки, які виникнуть в процесі реінтеграції Донбасу. А якщо провести звільнення Донбасу за рік до виборчої кампанії, то до моменту виборів буде тільки ейфорія від наших прапорів над Луганськом і Донецьком. Подивіться, який ефект дав безвиз, а що буде якщо ми візьмемо штурмом Донецьк і Луганськ — колони полонених росіян, наша нога на горлі зелених чоловічків. Використовуючи цей ефект, Порошенко заявить: «Оберіть мене на другий термін — я точно повертаю Крим і вступаю в НАТО». І за нього проголосують, а якщо він цього не зробить, то буде вічно тонути в розборках з Юлією Тимошенко з приводу соціальних стандартів, чим вона сильніша Порошенко. У нього один вихід — військова перемога. Крим же Порошенко залишить на другий термін.

Петро Порошенко і [секретар РНБО Олександр] Турчинов почали спільну кампанію, оскільки є узгоджена позиція еліти за проведення цієї операції. Вже почалася коригування існуючого законодавства під майбутню операцію. При проведенні цієї операції потрібно три дні, щоб все стало ясно в нашу користь. Але необхідно створити міжнародні умови, дочекатися відповідних умов у Росії – сильних протестів. І в листопаді почати операцію і змусити Путіна програти вибори. Судячи з усього, до цього все йде.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий