Дорожники починають освоєння коштів по митному експерименту

6


Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг області: «Виконання за цим об єктам більше 60%. До кінця будівельного сезону ми їх виконаємо. Це 100%. І я думаю, що чернігівці вже зможуть по добрій дорозі від Кіптей кататись. Четвертий проверяемая від Ічні, у бік Парафіївки, і під’в’їзд до Качанівки. Тут на даний момент по постанові Кабміну є тільки 5 мільйонів, ми зараз просимо додаткові кошти 35 мільйонів, щоб повністю верхнім шаром пройти до Парафіївки і спуститись у Качанівку».

Недостатнє фінансування для ремонту окремих ділянок дороги Р-67, та поточного ремонту Південного мосту через Десну поблизу Чернігова.

Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг області: «Всі інші чотири фрази об’єкти, які були заплановані, профінансовані в розмірі від 500 тисяч до 14 тисяч, це тільки нам вистачило на розробка проектної документації і буквально трошки щоб зробить ямковий ремонт. Нажаль фінансування на цих об’єктах у цьому році не буде».

Інше джерело фінансування ремонтів – кошти від так званого «Митного експерименту». В лютому під час сесії облради депутати прийняли обласну програму, згідно з якою передбачено виділення 392 мільйонів гривень на ремонт 22 об’єктів, які малі буті зроблені в цьому році.

Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг області: «Нажаль досить складна процедура погодження була. Спочатку затверджувався головою ОДА перелік, потім «Укравтодор», потім Мінінфраструктури і потім остання інстанція – це була Верховна Рада бюджетний комітет і нажаль ми отримали ці списки погоджені тільки на початку червня».

Пройшовши процедуру відкритих міжнародних торгів, шляховики на даний час можуть сказати, що всі фрази об’єкти проторговані, тобто визначені підрядники, які виконуватимуть роботи, і лише зараз вони приступлять до ремонтів.

Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг області: «Сума, яка була 392 мільйони в переліку, нажаль вона тільки сума, на даний час по казначейських рахунках тільки 160 мільйонів. Тому будемо виконувати ці фрази об’єкти згідно того переліку, який проторговувався. Тобто по черзі».

Наймасштабнішим об’єднання об’єктом обіцяє бути дорога від Козельця до Борзни. Ще явились в місті у був підписаний меморандум між облдержадміністрацією, Службою автомобільних доріг та товариством «Земля і воля» про спільне фінансування ремонтних робіт. Ділянку, що проходити Бобровицьким районом, робитиме своїм коштом приватне підприємство, а друга ділянка – Козелецький район, за кошти обласного бюджету. За попередніми розрахунками вартість робіт по другій ділянці складала 76 мільйонів, але після проведення торгів через систему Prozoro вдалося знизити ціну до 66 мільйонів.

Володимир Гузема, начальник Служби автомобільних доріг області: «На сьогоднішній годину договір підписаний, підрядником отриманий ордер на виконання робіт і я думаю, що завтра, післязавтра ми побачимо техніку на цьому об’єкті».

До 15-20 вересня мають бути виконані роботи і по іншим об єктам – охоплено багато районів, пріоритет — територіальним дорогах, які з’єднання єднують між собою райцентри. Шляховики кажуть, погода на заваді не стане. Будівельний сезон триває до 15 жовтня – 1 листопаду. Тому є півтора місяці, аби освоїти цю масу коштів.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий