ФБК опублікував розслідування картелю «путінського кухаря»

0














Команда Навального опублікувала розслідування картелю «кухаря Путіна» Євгена Пригожина. На держзамовленнях той через свої фірми отримав 23 мільярда рублів, з яких третина була вкрадена, стверджує ФБК.Фонд боротьби з корупцією (ФБК) Олексія Навального виявив існування картелю, створеного «кухарем Путіна» бізнесменом і ресторатором Євгеном Пригожиним. Відповідне розслідування було в п’ятницю, 19 травня, опубліковано на сайті опозиціонера.

За словами Навального, ФБК зміг документально довести, що картель отримав 23 мільярда рублів на контрактах за держзамовленнями, з яких не менше третини було викрадено. Загалом оборот картелю становить близько 180 мільярдів рублів.

Інформацію про картелі команда Навального направила до Федеральної антимонопольної служби РФ (ФАС), яка у понеділок, 22 травня, повинна винести по ньому рішення. Однак, за словами політика, той очікує, що ФАС «зіллється і сильно пом’якшить рішення», зокрема, «виведе з-під штрафу основні фірми Пригожина».

«Це найбільший картель, махінації якого дійшли до формального розгляду», — підкреслює Навальний. На своєму сайті він наводить таблиці з посиланнями на держконтракти, юридичні документи та результати звірення IP-адрес, що вказують, на його думку, на картельну змову.

Ця новина також на сайті Deutsche Welle.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий