Гнап і компанія продовжують безкарно поливати брудом людей

0


Програма “Слидство.Інфо» Дмитра Гнапа в черговий раз «сіла в калюжу» з навмисним розповсюдженням «фейкових» сенсацій. Розслідування журналіста Олександра Гуменюка про нібито незаконному бізнесі дружини керівника департаменту захисту Національної економіки поліції України Ігоря Купранца Наталії в зоні відчуження засноване виявилося вигадкою. Тому цілком можливо, що незабаром «Слидству» доведеться спростовувати поширені недостовірні «факти» у власному ефірі, повідомляє інтернет-видання Vlasti.net.

Висновок про те, що розслідування програми “Слидство.інфо» Дмитра Гнапа та Олександра Гуменюка на недостовірних фактах, можна зробити з повідомлення Державного агентства з управління зоною відчуження, поширеного напередодні через сторінку держоргану в соціальній мережі Facebook.

Раніше у програмі журналістських розслідувань “Слидство.інфо», дружина керівника департаменту захисту Національної економіки поліції України Ігоря Купранца Наталя є однією із засновників фірми «Энивей», нібито веде незаконний бізнес в Чорнобильській зоні. Ця компанія працює з 2014-го року, вона виробляє дерев’яні пелети, виробництво розташоване в селі Вільча, в Чорнобильській зоні.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий