Імпічмент Трампа – лише питання часу, – The Guardian

0


Новина про те, що заступник генпрокурора США Рід Розенштейн призначив екс-директора ФБР Роберта Мюллера III спеціальним радником з контролю за розслідуванням стосовно Росії, тільки підсилює думку про те, що з Дональдом Трампом покінчено.

Таку думку висловив Лоренс Дуглас у своїй статті для авторитетного видання The Guardian.

Він вважає, що після цього призначення відсторонення Дональда Трампа з поста президента США лише питання часу.

«Фатальним для президента це призначення робить зовсім не заслужена Мюллером репутація впертого, а той факт, що саморуйнівну поведінку президента змінило масштаби розслідування. Можливо, змова між Росією і кампанією Трампа більше не в центрі уваги», – пише автор.

За словами Дугласа, в центрі уваги тепер те, чи переступив Дональд Трамп закони США, коли він попросив Джеймса Комі закрити розслідування щодо отримання генералом Майклом Флінном грошей від Росії. Згодом, як відомо, він звільнив Комі з посади голови ФБР.

Призначивши Флінна радником з національної безпеки, Трамп проігнорував не тільки попередження Обами та чинного генпрокурора Саллі Єйтс, але і той факт, що Флінн вже перебував під слідством, – підкреслив автор у своїй статті.

Лоренс Дуглас зазначив, що низка останніх дій Трампа «тягне» на імпічмент. А призначення екс-директора ФБР Роберта Мюллера спеціальним радником з контролю за розслідуванням стосовно Росії стане початком кінця короткого і «небезпечного експерименту з президентської недбалістю».

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий