Ймовірний викрадач велосипеда звернувся до патрульної поліції, розшукуючи свої документи

1


А вже опівночі, заїхавши на автозаправну станцію, один із патрульних екіпажів звернув увагу на велосипеда, що стояв біля в ходу до приміщення АЗС. Його марка та колір збігалася з розшукуваним.

Зважаючи на пізню пору, клієнтів на заправці було зовсім мало. І чоловік, який імовірно приїхав на цьому велосипеді, помітив, що поліцейські зацікавилися двоколісним та вирішив утекти. Хлопця, який намагається перелізти через огорожу АЗС, патрульні помітили практично останньої миті, тож затримати втікача тоді не вдалося. Проте, тікаючи, хлопець впусти свого рюкзака.

На автозаправку патрульні викликали слідчо-оперативну групу й зв’язку язалися зі справжнім власником велосипеда. Тієї, приїхавши на місце, одразу впізнав свою власність. Під час огляду рюкзака, що упустивши утікач, правоохоронці виявили ножівку по металу та велосипедного замку зі слідами розпилу, який власник також упізнав, ним був пристебнутий його велосипед.

А 29 серпня до Управління патрульної поліції Чернігова звернувся молодий чоловік, який розповів, що напередодні загубив свого рюкзака і що він може бути в патрульній поліції. Хлопець назвався і детально описавши, як рюкзак виглядає.

Перевіряючи інформацію, правоохоронці встановили, що хлопець, який шукає рюкзака, і є тією утікач із автозаправній станції. Саме його паспорт потім знайшли в рюкзаку.

Громадянину запропонували проїхати до Чернігівського відділу поліції, на що він погодився. Туди його доставивши патрульний екіпаж та передавши колегам із карного розшуку.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий