Каспаров розповів, на що здатний Путін

0


Ніяких гарантій, що Путін не розв’яже новий виток агресивної війни на сході України, немає.

Про це заявив голова Ради Фонду захисту прав людини, російський опозиціонер Гаррі Каспаров.

«Поки це виглядає малоймовірним, тому що не зовсім зрозуміла стратегічна мета, якій він може досягти, і, тим не менше, треба розуміти, що також, як і потенційний грузинське напрямок, я вважаю можливою анексію Білорусі, рішення нових вогнищ війни, ескалації на Близькому сході та в Північній Африці», — зазначив він.

При цьому він зазначив, що кількість можливостей у Путіна досить велика.

«Так, я б додав сюди ще Балкани. Ще одна можливість вирішити таку проксі-війну руками боснійських сербів чи сербів Косово — там теж є можливості загострення ситуації.

Тому що, наприклад, Хорватія — член НАТО, і можливість створити військову напруження або навіть відкрите військове зіткнення, в яку втягують одну сторону НАТО, це теж, з точки зору Путіна, буде демонстрація того, що НАТО не в змозі зупиняти його агресивні дії», — заявив Каспаров.

На його думку, схід України Путін ніколи не забуває, і «періодично спливає тема про подальше інтегрування «ДНР» і «ЛНР» в Росію».

«Думаю, що це такий дуже далекий план на перспективу, в найближчому майбутньому цього не станеться.

І, тим не менше, я б не втрачав пильності, тому що, як ви правильно зазначили, загнана в кут щур може бути готовою на все», — заявив російський правозахисник і політик.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий