Кримського депутата, який підтримав окупацію, російська влада хоче посадити на сім років (Відео)

0














Алуштинський депутат Павло Степанченко, прихильник окупації і засновник і редактор місцевого видання «Твоя газета» Олексій Назімов, яким інкримінують вимагання 150 тисяч рублів у місцевого представника партії «Єдина Росія» за обіцянку не поширювати в ЗМІ наклепницьку єдиноросів інформацію, можуть потрапити за грати на 7 років.

Розслідування кримінальної справи відносно Степанченко та Назимова вже завершилося. Слідство зібрало 8 томів доказів, справу передають у суд. Свою провину опозиціонери так і не визнали. Вони стверджують, що потерпілі самі пропонували їм гроші.

Адвокат Павла Степанченко Андрій Логінов вважає, що розгляд по суті триватиме кілька місяців. Все це час обвинувачені, швидше за все, проведуть в СІЗО.

«Нічого хорошого очікувати не доводиться, — каже адвокат, — враховуючи, що провину не визнали, враховуючи суспільну небезпеку в лапках… Максимальну міру — сім років — навряд чи дадуть. Суд, швидше за все, проявить гуманність. Ми розраховуємо на п’ять років. Суд може дати умовний термін, але навряд чи».

У разі винесення обвинувального вироку в суді першої інстанції, захисник має намір подавати апеляцію.

Спочатку слідство підозрювало Назимова і Степанченко у комерційному підкупі. Але згодом справу перекваліфікували за статтею вимагання. За версією правоохоронців, Назімов збирався отримати від члена алуштинського відділення партії «Єдина Росія» 150 тисяч рублів за «правильну» подачу інформації про партії в ЗМІ. Степанченко виступав посередником при передачі грошей.

«Їм інкримінується вимагання за нерозповсюдження відомостей, що ганьблять партію. Які ганебні відомості? Це ті відомості, які вони раніше публікували, нічого ганебного в них немає. У статті дослівно сказано: «За поширення відомостей, що завдають шкоди правам і законним інтересам потерпілого». Який істотної шкоди можуть завдати партії та її представників статті критичного змісту?», — міркує Логінов.

Конфлікт цей у місті розвивався давно. Майже всі алуштинські єдинороси до 2014 року перебували у правлячій українській Партії регіонів, і «Твоя газета» Олексія Назимова писала критичні статті про цих персонажів ще тоді. Зміна значків на лацканах місцевих функціонерів нічого не змінила, але останні стали рішучіше.

Сам Назімов неодноразово заявляв, що не вимагав ні у кого гроші, а лише вів переговори про можливе пошуку компромісу в цілях зниження напруження пристрастей в Алушті і замовчування партії «Єдина Росія» в критичних статтях».

«Відбувалися ці переговори не з моєї ініціативи, Рижков (свідок звинувачення — ред.) сам неодноразово звертався до мене з пропозицією про співпрацю. Я відмовився піарити «Єдину Росію», як не наполягав на цьому Рижков, і сказав, що знімати гострі сюжети все одно буду, але погодився, що дійсно можна піти на компроміс і не згадувати партію ЕР і персонально перших керівників міста як членів «Єдиної Росії», а писати узагальнено, наприклад, «чиновники», «влади», — говорив Назімов.

Раніше Степанченко активно підтримував окупацію півострова. Він регулярно брав участь у російських ток-шоу.

Поліція Нью-Йорка вже заявила, що не вбачає ознак терористичного акту і розслідує інцидент як дорожньо-транспортну пригоду в центрі Нью-Йорка.


Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий