Криваві забави фюрера дорого обходяться росіянам

0


Це задоволення обійшлося російським платникам податків у 1,5 трлн руб.

Російська Федерація проводить переоснащення своїх військ не через необхідність захисту своїх кордонів на заході і південно-заході, а також для зміцнення арктичних територій, як це заявив В. Путін, а нарощує власні ударні угруповання на кордоні з Україною, Білорусією та Прибалтикою. Це черговий епізод брязкання зброєю для залякування решти світу, демонстрація ставки на силу і власної неадекватності в переговорних процесах з мирного врегулювання в Україні та Сирії.

За словами російського Главковерха в 2016 році держоборонзамовлення був виконаний на 97%, війська отримали понад 5,6 тисячі одиниць нового озброєння і близько трьох тисяч відремонтованих і модернізованих зразків військової та спеціальної техніки, що дозволило довести парк сучасної техніки в частинах постійної готовності до 58%.

Це задоволення обійшлося російським платникам податків у 1,5 трлн руб, при 479 і 564 млрд руб виділених відповідно на охорону здоров’я та освіту. Весь військовий бюджет склав більше 3 трлн плюс ще близько 1,5 трлн на нацбезпеку. Додавши до цієї суми умовні 120-140 млрд на утримання Криму, Чечні, Дагестану. Абхазії і Південної Осетії отримаємо практично третина від усіх доходів в бюджет РФ равняющихся 13,7 трлн руб. Криваві забави кремлівського фюрера занадто дорого обходяться громадянам Російської Федерації.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

1
2
Загрузка...