Луценко не помічає корупції в БПП – Сергій Тарута

0


Реальна боротьба з корупцією починається з себе, але генпрокурор Юрій Луценко не помічає такої в рядах своїх соратників по БПП

Так народний депутат України Сергій Тарута прокоментував подання Генпрокуратури про позбавлення недоторканності трьох парламентарів.

«Я позитивно оцінюю сам факт початку розслідування невідповідності доходів і витрат. Впровадження практики Е-декларування дозволило побачити, що багато політики і чиновники мають такі активи та матеріальні блага, джерела походження яких вони не можуть документально і логічно пояснити. Завдяки цьому наші західні партнери побачили реальний розмір корупції в Україні», – заявив народний депутат, виступаючи в п’ятницю в ефірі телеканалу NewsOne.

Він вказав на той факт, що в переліку представлених до позбавлення недоторканності народних депутатів немає жодного представника найбільшої фракції парламенту – БПП.

«Щоб створити до себе довіру, як до борцю з корупцією, Луценка треба було почати зі своїх соратників. Ми розуміємо, що в БПП є люди, які контролюють фінансові потоки держкомпаній, а також ті, хто не можуть пояснити походження своїх капіталів. Боротьбу з корупцією завжди потрібно починати з себе і оточення, але Луценко не чіпав», – підкреслив Сергій Тарута.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий