Медок випустив безпечне оновлення

4


IT-експерт програмного забезпечення податкової звітності «M.E.Doc» розробив безпечне оновлення і гарантував безпечну роботу в програмі. Про це повідомляється на офіційній сторінці розробника в Facebook.

«Сьогодні ми офіційно передали кіберполіції оновлення 190, яке прибирає шкідливий код (backdoor) з нашого продукту. Після його перевірки Департамент кіберполіції надасть свої висновки, і я сподіваюся, вже завтра ми зможемо його виконати», — зазначили представники компанії.

«Згадане оновлення містить підвищену захист від вірусу-шифровальщика», — наголошується в повідомленні.

Крім того, на сайті «M.E.Doc» розміщено оголошення для користувачів акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) «Україна». «Якщо ви постраждали від атаки і втратили ключі, ми пропонуємо перевидати їх безкоштовно у будь-якому регіональному представництві АЦСК «Україна». Для забезпечення безпечного отримання та подальшого використання електронного цифрового підпису рекомендуємо звертатися особисто до директора підприємства», — йдеться у ньому.

Звертаючись в представництво, необхідно надати нові заявки в електронному вигляді (формат.pck) і в паперовому вигляді, підписані кожним із передплатників.

Медок вірус

Нагадаємо, на Україну була здійснена найбільша в історії кібератака. Всього в країні під дію вірусу потрапили 12,5 тис комп’ютерів.

Вірус торкнувся комп’ютерні системи ще в 64 країнах, у тому числі Бельгії, Бразилії, Німеччини, Росії та США. Софт M.E.Doc створений українською компанією і використовується для звітності та документообігу. Киберполиция рекомендує тимчасово не застосовувати оновлення M.E.doc, які пропонуються при запуску.

У зв’язку з цим, Медок запросили киберполицию в свій офіс для розслідування. В результаті СБУ вилучили сервери.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий