Мешканці Бобровиці вже тиждень живуть без електрики

0


Кілька будинків поруч з фабрикою «Сіверянка» залишилися без світла після падіння бетонної опори. Про це повідомив депутат Чернігівської міської ради Олександр Тимошенко.

До нього жителі вулиці Малиновського звернулися після безуспішних спроб знайти тих, хто б повернув електропостачання в їх будинку.

За словами депутата кілька приватних будинків, розташованих недалеко від «Сіверянки» вже тиждень живуть без електрики і змушені витрачати по 200 гривень на добу на роботу бензогенераторів, завдяки яким можна хоча б включати холодильники.

Причина відсутності електроенергії – впало на бетонну електроопору дерево. Стовп теж не витримав і «розсипався».

— Мешканці неодноразово звертались до Чернігівських електромереж, альо там пояснюють, що ЛЕП знаходиться на балансі «Сіверянки», і ремонтувати вони нічого не повинні, хоча у всіх дворах заключені договору із електомережами і справно сплачуються кошти, — написав Олександр Тимошенко на своїй сторінці у «Фейсбук».

У даний момент проблему намагаються вирішити за допомогою депутатського звернення на адресу керівника Чернирновских електромереж і через спілкування з юристом «Сіверянки».

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий