Міністерство закордонних справ попереджає, що українці при відвідуванні до 12 липня Москви, Санкт-Петербурга, Сочі або Казані повинні проходити реєстрацію

1


Міністерство закордонних справ попереджає, що українці при відвідуванні до 12 липня Москви, Санкт-Петербурга, Сочі або Казані (Росія) повинні зареєструватися протягом доби за місцем прибуття в територіальних органах російського Міністерства внутрішніх справ.
Про це йдеться в повідомленні департаменту консульської служби Мзс.
«Російська Федерація ввела обов’язкову норму про взяття на облік іноземців, які прибувають на територію міст Казань, Москва, Санкт-Петербург, Сочі в період з 1 червня по 12 липня 2017, під час проведення Кубка конфедерацій-2017, протягом однієї доби з моменту їх прибуття», — сказано в ньому.

Відповідна норма також буде діяти для 11 російських міст під час проведення в Росії чемпіонату світу з футболу-2018.
Таким чином, громадяни України, які планують поїздки до 12 липня поточного року та з 25 травня по 25 липня 2018 року в Москву, Санкт-Петербург, Сочі, Казань, Ростов-на-Дону, Волгоград, Єкатеринбург, Калінінград, Нижній Новгород, Самару або Саранськ повинні зареєструватися протягом доби за місцем прибуття у відповідних територіальних органах МВС Росії.
Секретар Ради національної безпеки і оборони Олександр Турчинов вважає, що Україна повинна ввести візовий режим з Росією.

За матеріалами: Іна «Українські новини»

Читайте також: «Самопоміч» шантажує владу? Нардеп Березюк оголосив голодування у зв’язку із сміттєвою проблемою у Львові

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий