Міністр збройних сил Франції пішла у відставку

0


Сільві Гулар пішла у відставку через справи про фіктивне працевлаштування в Європарламенті. Гулар очолювала міністерство збройних сил Франції трохи більше місяця.Міністр збройних сил Франції Сільві Гулар вирішила піти з цієї посади у зв’язку із звинуваченнями у фіктивному працевлаштуванні, висунутими на адресу її партії «Демократичний рух». Як заявила сама Гулар у вівторок, 20 червня, вона звернулася до президента країни Эмманюэлю Макрону з проханням виключити її зі складу нового уряду. Повідомляється, що Макрон задовольнив її прохання про відставку.

Раніше французька прокуратура почала попереднє розслідування у зв’язку з інформацією про те, що партія «Демократичний рух», близька Эмманюэлю Макрону, оформляла своїх функціонерів в якості помічників депутатів Європарламенту, оплачуючи власні витрати з парламентського бюджету.

Сільві Гулар, тривалий час працювала євродепутатом, раніше у справі не фігурувала, але заявила, що хоче «вільно» довести свою чесність, якщо слідство має намір перевірити діяльність її колишніх помічників по Європарламенту. Можлива полеміка з цього питання не поєднується з посадою міністра збройних сил, вважає Гулар.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий