На Чернігівщині бандити, наживаючись, вирвали кілька зубів ліванському фермеру

4


«Ми орендували будинок в одному з сіл Чернігівської області, — повідомив „ФАКТАМодин з потерпілих. — Вночі в цей будинок увірвалися шестеро бандитів у масках. Вони просто розбили вікно і опинилися в будинку. Не кажучи спочатку нічого, вони почали нас бити. А потім зажадали, щоб ми віддали їм гроші. Мій товариш не хотів підкорятися і йому плоскогубцями вирвали кілька зубів. Йому було дуже боляче, він кричав і я вирішив віддати гроші».

Як повідомили «ФАКТАМ» у прес-службі Чернігівської обласної поліції, зловмисники забрали у ліванських фермерів 54 000 доларів. Про подію правоохоронцям повідомили самі потерпілі, які приїхали у райцентр на машині писати заяву. Зловмисників поки шукають.

Кілька місяців тому на Чернігівщині стався схожий випадок. Шестеро бандитів, одягнутих точно так само, як і ті, що напали на ліванських фермерів, (чорний одяг, що закривають обличчя маски), увірвалися вночі в будинок начальника Городнянського лензавода. Бандити побили господаря будинку та його дружину, після чого зв’язали і забрали золото, 22 тисячі гривень, 160 євро, мобільні телефони, травматичний пістолет і зникли з місця події.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий