На Чернігівщині браконьєри продовжують вбивати лосів

0


Вчора, 20 квітня, жителі ічнянського району знову знайшли туші вбитих лосів, про це на своїй сторінці у соцмережі «Фейсбук» заявив начальник головного управління Нацполиции в Чернигвоской області Едуард Альохін.

Вчора в Ічнянському районі місцеві жителі виявили факт незаконного полювання на лосів. Туші тварин були виявлені недалеко від місця злочину, – пише головний поліцейський.

За його словами, всю ніч правоохоронці працювали над документуванням фактів, опитуванням свідків і пошуком доказів. В даний час є підстави підозрювати цілий ряд осіб.

Едуард Альохін обіцяв зробити все від нього залежне, щоб винні не пішли від відповідальності, і подякував всіх небайдужих, хто витрачає свій час і сили на те, щоб подібне не повторювалося.

Нагадаємо, що не так давно на Чернигвощине виявили цілу родину лосів, яких застрелили і кинули на місці злочину браконьєри. Після цього кричущого випадку мінекології видало указ про введення мораторію на відстріл цих тварин на території країни протягом 25 років.

Тоді поліція змогла знайти винних, однак не змогла залучити їх до кримінальної відповідальності, списавши все на недосконале законодавство. Однак на даний момент справа поновила прокуратура, заявивши, що слідчий передчасно його закрив.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий