На Чернігівщіні відкривають нові транспортні маршрути

1


Деталі про обслуговування зазначених напрямків обговорювали сьогодні на засіданні Координаційної ради облдержадміністрації з організації пасажирських автоперевезень на Чернігівщіні вчора, 30 серпня.

Наразі Прилуцька райдержадміністрація розглядає можливість функціонування рейсів село Заїзд — село Івківці та село Івківці — селище Ладан. Зокрема, і питання облаштування маршруту відповідними дорожніми знаками. Варто зазначити, що зупинку встановлять коштом села Івківці.

— Поки не затверджено процедуру монетизації, ми маємо зробити все можливе, аби пільгові категорії населенні могли в повному обсязі користуватися правом безкоштовного проїзду, — заявив заступник директора Департаменту економічного розвитку – начальника управління розвитку промисловості, транспорту і зв’язку ОДА Сергій Меженний.

За умови усунення наявних недоліків на маршрути АС Прилуки – село Яблунівка через село Богданівка автобус курсуватиме з щоденним виконанням 4 оборотних рейсів.

Цього ж дня погодили зміну часу відправлення автобуса з Чернігів АС-2 на рейсі 241к за маршрутом Чернігів – Довжик з 13:00 13:20.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий