На сьогодні близько 250 GPS встановлені у громадському транспорті Чернігова

0


Згідно з інвестиційним планом 19 одиниць транспортних засобів у місті повинні бути оновлені та модернізовані до кінця поточного року. На сьогодні вже оновлено 8 одиниць.

За його інформацією, працівниками управління транспорту та зв’язку міської ради постійно проводяться перевірки роботи підприємств перевізників, зокрема: наявність належних документів, проходження медогляду водіями, перевірка механіком технічного стану транспортних засобів, його естетичний вигляд. Виявлені недоліки та зауваження оформлюються документально та надаються перевізникам для їх усунення у встановлені терміни.

Юрій Горбань заявив, що кожного місяця в управлінні запроваджені наради за участю перевізників міста, під час яких аналізуються всі зауваження й пропозиції жителів міста, а також фотоматеріали, зроблені під час рейдів з перевірки здійснення пасажирських перевезень, та підводяться підсумки.

— Ця роботи має дати свої результати, на які ми всі очікуємо. І сьогодні є певні позитивні зрушення. Втім, треба більше часу, — сказав Юрій Горбань.

Начальник управління транспорту також заявив, що кожен чернігівець вже може скористатися можливістю оглянути, як працює громадський транспорт міста, використовуючи програму «Dozor».

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий