На вихідних шахраї активно видурювали гроші у жителів Чернігівщини

0


Так, 18 червня до поліції звернулася чернігівка, якій о пів на десяту вечора зателефонував невідомий чоловік та заявив, що її син потрапив у ДТП, а щоб «зам’яті» інцидент, мати має заплатити гроші. Жінка слухняно передала злочинцю 18 тисяч гривень. Про те, що вона потрапила в пастку шахраїв, зрозуміла лише коли зателефонувала своєму сину і дізналася, що жодної аварії за участі сіна не було.

Поліція вкотре нагадує громадянам: якщо вам телефонують із невідомого номера та просять перерахувати гроші під будь-яким приводом — перевірте інформацію. Одразу зв’язку яжіться з близькими, щоби дізнатися, чи відбувається щось насправді.

Інша, вже класична схема, спрацювала того ж дня у Семенівні — псевдобанкіри зателефонували жінці та попросили уточнити реквізити банківської картки. Дізнавшись усі необхідні цифри, шахраї зняли з її рахунку 4,7 тисячі гривень.

Поліція нагадує, що вся інформація про банківський рахунок є конфіденційною інформацією і не підлягає розголошенню будь-яким стороннім особам. Банківські працівники знають всю інформацію, яка необхідна їм для роботи. Якщо вам телефонують і просять повідомити дані — йдіть до відділення банку.

На день раніше, 17 червня, у Ріпкінському районі охайно вдягнута жінка завітала в гості до бабусі, представившись соціальним працівником. Невідома запропонувала старенькій обміняти свої заощадження на валюту, але натомість вкрала 4 тисячі гривень та зникла.

Якщо до вас завітали невідомі, якомога швидше кличте на допомогу сусідів, викликайте дільничного інспектора чи голову сільради. Не зайвим буде також є ятати прикмети «непроханих гостей».

У разі скоєння відносно вас шахрайства — якнайшвидше набирайте «102» та повідомляйте найбільш повну інформацію про шахраїв.

Інформація про події внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань, відкрито кримінальні провадження за частиною 1 статті 190 Кримінального кодексу України (шахрайство) — карається штрафом до до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк до двохсот сорока годин, або виправними роботами на рядків до двох років, або обмеженням волі на строк до трьох років.

Триває досудове розслідування.

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий