На вихідних шахраї активно видурювали гроші у жителів Чернігівщини

0


Так, 18 червня до поліції звернулася чернігівка, якій о пів на десяту вечора зателефонував невідомий чоловік та заявив, що її син потрапив у ДТП, а щоб «зам’яті» інцидент, мати має заплатити гроші. Жінка слухняно передала злочинцю 18 тисяч гривень. Про те, що вона потрапила в пастку шахраїв, зрозуміла лише коли зателефонувала своєму сину і дізналася, що жодної аварії за участі сіна не було.

Поліція вкотре нагадує громадянам: якщо вам телефонують із невідомого номера та просять перерахувати гроші під будь-яким приводом — перевірте інформацію. Одразу зв’язку яжіться з близькими, щоби дізнатися, чи відбувається щось насправді.

Інша, вже класична схема, спрацювала того ж дня у Семенівні — псевдобанкіри зателефонували жінці та попросили уточнити реквізити банківської картки. Дізнавшись усі необхідні цифри, шахраї зняли з її рахунку 4,7 тисячі гривень.

Поліція нагадує, що вся інформація про банківський рахунок є конфіденційною інформацією і не підлягає розголошенню будь-яким стороннім особам. Банківські працівники знають всю інформацію, яка необхідна їм для роботи. Якщо вам телефонують і просять повідомити дані — йдіть до відділення банку.

На день раніше, 17 червня, у Ріпкінському районі охайно вдягнута жінка завітала в гості до бабусі, представившись соціальним працівником. Невідома запропонувала старенькій обміняти свої заощадження на валюту, але натомість вкрала 4 тисячі гривень та зникла.

Якщо до вас завітали невідомі, якомога швидше кличте на допомогу сусідів, викликайте дільничного інспектора чи голову сільради. Не зайвим буде також є ятати прикмети «непроханих гостей».

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий