Нардеп – про реакції НФ на затримання Мартиненко: Дивно, коли партія влади заявляє про репресії

0


Затримання та арешт екс-депутата Миколи Мартиненка не є політичною репресією.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Про це заявив народний депутат Віктор Чумак, коментуючи відповідні заяви «Народного фронту», в якому раніше був Мартиненко.

«Дивно якось, коли партія влади заявляє про політичні репресії. З боку цікаво кого? Хто, в принципі, організатор цих політичних репресій, хто контролює? Тоді виходить, що НАБУ контролює якась зла сила, яка виступає проти партії влади. «Народний фронт» знаходиться в коаліції, вона знаходиться у влади, її представники скрізь, той же Аваков. І ось тут вже у нас виникають політичні репресії. Невже у нас НАБУ політично самостійно, що воно вирішує кого репресувати, а кого не репресувати?» – зазначив нардеп.

Він підкреслив, що Мартиненко був і може досі бути спонсором «Народного фронту».

«До суду швидше за все дійде, а от як вирішить суд, це вже інше питання.Якщо вони їх взяли і висунули підозру, воно вже зобов’язане дійти до суду. Іншого шляху вже немає, справа вже не можна зупинити і закрити, воно вже має дійти до суду», – додав Чумак.

«Найголовніше – нема чого кричати про політичні репресії, займаючись в політиці бізнесом. Це ключове. Ти повністю в конфлікті інтересів, це явний конфлікт інтересів», – резюмував парламентарій.

Нагадаємо, Мартиненко затримало НАБУ 20 квітня по справі розкрадання на ДП «Східний гірничо-збагачувальний комбінат» у розмірі $17,28 млн. В «Народному фронті», звідки Мартиненко вийшов в 2016 році, склавши депутатські повноваження, назвали справу проти нього фальсифікацією і вибірковим правосуддям.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий