Навіщо визнавати ОРДЛО окупованими територіями: експерт пояснив

0


Україні потрібно визнати захоплену Росією частина Донецької і Луганської областей окупованими територіями, щоб окупанти не пред’явили рахунок в Гаазі за надання енергоносіїв ОРДЛО.

Про це розповів військовий експерт Олег людей Похилого віку.

За його словами, якщо не змінити статус цих територій, то Україна може повторити долю Молдови та Придністров’я.

«Вчора спікер парламенту заявив, що поки є лише концепція. Ввели поняття «військова операція», «окуповані території»… Як я це розумію, окуповані території потрібно оголошувати окупованими, тому що інакше ми потрапимо в пастку, як потрапила Молдова з Придністров’ям. Це одне з економічних тисків з боку Росії, щоб перешкодити їх євроінтеграції. Вони їм не пред’являють 6 млрд боргу за постачання енергоносіїв. Те ж саме відбувається в ОРДЛО. Якщо ми не оголосимо території окупованими, то Росія нам пред’явить такий же рахунок заборгованості», – пояснив людей Похилого віку.

Також він зазначив, що якщо звільняти Донбас «хорватському сценарієм», то потрібно все зробити так, щоб не мати справ потім з Гаазьким трибуналом.

«Наше керівництво прийняло «хорватська сценарій». Не дарма наш прем’єр їздив до хорватському колезі і обговорював операцію «Буря». Але там головнокомандувач спецоперації пройшов Гааги. Нам же потрібно зробити все так, щоб потім не потрапити під Гаазький трибунал… У нас є все необхідне, всі закони, щоб застосовувати армію. Вона зараз потихеньку займає «сіру зону», просувається», – додав експерт.

Довідка: спецоперація «Буря» – спільна військова операція армії Хорватії та 5-го корпусу армії Боснії і Герцеговини, проведена в серпні 1995 року проти Сербської Країни. Результатами цієї операції стала перемога Хорватії та ліквідація республік Сербської Країни і Західної Боснії.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий