Новий скандал: Трамп пояснював росіянам, за що звільнив «несамовитого» Комі

0


Президент США Дональд Трамп хвалився перед главою МЗС Росії Сергієм Лавровим і російським послом у США Сергієм Кисляком, що звільнив «несамовитого» директора ФБР Джеймса Комі, щоб полегшити «великий тиск» з-за розслідування дій росіян під час виборів в США.

Про це повідомила в п’ятницю газета The New York Times з посиланням на джерела, які надали виданню звіт з цієї зустрічі.

«Я тільки що звільнив главу ФБР. Він був божевільним, справжнім неосудним», — наводить видання слова президента.

При цьому Трамп додав, що «зіткнувся з великим тиском» з-за розслідування по Росії. «Ось його і зняли», — зазначив глава Білого дому, додавши також чомусь, що він особисто не перебуває під слідством.

Зміст розмови президента Трампа з російськими представниками було зафіксовано у звіті Білого дому, зробленому на підставі записів в Овальному кабінеті. Один з чиновників зачитав виданню цитати, інший підтвердив загальну тему дискусії, повідомила NYT.

Представник Білого дому Шон Спайсер не заперечував цієї інформації. У своїй заяві він зазначив, що Джеймс Комі створив непотрібне тиск на здатність президента вести дипломатичні переговори з Росією з таких питань, як Сирія, Україна і «Ісламська держава».

Зустріч Дональда Трампа з міністром Лавровим і російським послом Кисляком відбулася на наступний день після того, як Комі був звільнений. Поява нової інформації підтверджує, що Трамп прийняв рішення звільнити Комі, насамперед, через його активності в розслідуванні втручання Росії у внутрішні справи США.

Facenews

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий