Новий уряд Франції – все збалансовано

0


Франція. Якісь дивні у них нові міністерства… (Кому це цікаво).

Та й міністри незвичайні. У них повний баланс: старих і молодих, жінок і чоловіків, з досвідом і без досвіду, з професійного середовища і цивільного суспільства.

Міністром комплексних екологічних перетворень призначений відомий захисник природи Ніколя Юло (1955 року народження) У його віданні перебуватимуть питання енергетики (!). У 1990 заснував власний природоохоронний фонд.

Міністерство соціальної згуртованості очолив 54-річний Рішар Ферран. Быший журналіст і піарник, Ферран брав участь у формуванні експертних груп і працював над економічною програмою нового президента.

Міністерство солідарності та охорони здоров’я очолила 54-річна лікар і професор медицини Аньєс Бюзен – фахівець з ракових захворювань крові у дітей, яка очолювала Державний інститут ракових захворювань.

Міністерство внутрішніх справ очолив мер Ліона Жерар Коломб (1947). Після закінчення філфаку Ліонського університету Коломб працював шкільним вчителем літератури. У 1989 році став членом масонської ложі Франції.

Міністерство освіти очолив юрист Жан-Мішель Бланку (1964). У різні роки керував департаментами освіти Кретея і Гвіани, був директором Інституту вищих досліджень Латинської Америки та Інституту Америк.

Міністерством вищої освіти, досліджень та інновацій також буде керувати людина з світу науки Фредеріка Відаль (1964). Дослідниця в галузі цитології, біохімії, молекулярної біології. Представник громадянського суспільства.

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий