Новини Крымнаша. Продовжуємо цвісти усіма відтінками цвілі

0


1. Сьогодні починають працювати освітні центри «Крим – Україна» для кримських абітурієнтів. Центри розташовані у Львові, Києві, Дніпропетровську, Херсоні, Харкові, Миколаєві та Запоріжжі. За аналогією з кримськими центрами запрацюють і центри «Донбас – Україна». Нагадаю, що окупанти ліквідували всі пільги для вступу кримчан у вузи росії.

2. Ватники сильно люблять вибрати підходящий день і час у Криму, щоб зняти на фото/відео «багато туристів», а потім тикати в очі кримчанам з криками «вывсеврети»! НЕ шановні, не тикайте! МИ тут живемо і самі ВСЕ бачимо! Сезон – з 1 травня до «поки сніг не випаде», а порожні пляжі до окупації було важко знайти. Крим – не пустеля, тут теж живуть люди і теж відпочивають – особливо вечорами після роботи. Зараз є відсоток приїжджих – це і відпочиваючі в тому числі. Також є санаторні приїжджі і т. д. і т. п. Але для Криму головне – СКІЛЬКИ вони залишать ТУТ грошей. А З ГРОШИМА ЖОПА. У мене все.

3. Ватостопольцы підтверджують сезон: “Я ось щоранку проїжджаю повз Омеги – пляжі порожні. У минулому році в липні була відмінна погода, не рівня нинішньої. Так от, на всій Омезі годин на 5 вечора було чоловік 10, Карл! Ви таке могли років 10 тому уявити, наприклад? По посиланню про відпочиваючих з Тагілу теж все вірно – безкоштовні путівки керівництво зазвичай дає в самі відстійні санаторії, а люди так дивуються… громадське харчування вже зробив висновки, що навіть з минулим сезоном цей не те що провальний, він взагалі ніякої. Нулячий. Вчора в Балаклаві були – людей по пальцях можна перерахувати. Дороги порожні».

4. Чергова сутичка місцевої вати з запоребриковой: “З моїх знайомих з Єкатеринбурга нікого на літній відпочинок в Крим палицею не заженеш. Зараз після налагодження відносин з Туреччиною всі відпочиваючі аеробуси Єкатеринбург-Анталія штурмують в аеропорту Кольцово», «І ВІДМІННО!!! МОЛОДЦІ!!! Може, хоч вас тут менше буде. Приїдуть адекватні люди. Та й взагалі, МЕНШЕ народу – БІЛЬШЕ кисню! І місця на пляжах», «Ну ось, а потім дивуєтесь, що вас приїжджі хохлами обзивають. Чисто хохляцько мислення і менталітет. Ну і залишитеся в результаті одні з пляжами і без грошей. Поки вам зараз федеральний центр гроші виділяє, але ця лафа тривати нескінченно не буде. Виробництво запускати не хочете, туристам хаміте, з часом просто перетворитеся на депресивний регіон з таким підходом, без роботи і без перспектив. СРСР давно скінчився, і ніхто панькатися з вами не буде. Дивно, що це до вас не доходить», «Зачитала на роботі (в Севастополі). 100% фірми повністю поділяють наші погляди. Ой, дай, що тут міркувати? 90% міста не хоче бачити приїжджих у в’єтнамках на площі Нахімова, з засмальцьованим пивним пузом і черепашками на пляжАх».

Источник

Натисніть на стрілку що б перейти до наступної сторінки

Оставить комментарий